درباره ما – زعفران خلیلی

درباره ما – زعفران خلیلی

زعفران خلیلی عرضه کننده زعفران مرغوب و با کیفیت خراسان در بازار داخلی و خارجی است که کلیه مراحل کاشت، برداشت، کنترل کیفیت، بسته بندی و صادرات محصول را به طور مستقیم بر عهده دارد. برآن بودیم به یاری و همراهی افراد متخصص و حرفه ای در تمام سطوح، بهترین ها را به مخاطبین ارائه نماییم. همانطور که می دانید زعفران ایرانی از جمله مرغوب ترین تولیدات جهانی است که از محبوبیت بالایی برخوردار است. خواص بی شمار، رایحه اغوا کننده، رنگ دهی بالا و کیفیت زعفران ایرانی به دلیل خاک حاصلخیز و مناسب منطقه (خراسان) سبب دریافت این امتیاز شده تا در بازار جهانی بی رقیب باشد.

به دلیل وجود برخی بحران ها و روابط و ارتباطات محدود کشور عزیزمان ایران با سایر کشور ها متاسفانه این طلای ناب در عرصه بین المللی به نام دیگر کشور ها مبادله می شود که کمتر نامی از ایران برده می شود. با این حال با تمام مسائل و دشواری هایی که در این زمینه پیش رو داریم همچنان عزم خود را جزم نموده ایم تا همچنان با حرکتی مقتدرانه و خستگی ناپذیر زعفران را با نام ایران زمین در بازارهای خارجی عرضه نماییم. فعالیت در بازار جهانی مسئولیت این امر را بیشتر نموده که در این راستا متخصصان ما در آزمایشگاه های تخصصی و میکروبیولوژیکی، کنترل کیفیت زعفران را طبق استاندارد های جهانی برآورد می نمایند تا محصولی سالم و مرغوب ارائه نماییم.

اینک همچنان طی 22 سال تجربه، زعفران خلیلی با استاندارد های جهانی مطابقت داشته و نقطه عطفی در گسترش زعفران ایرانی در سطح بین المللی شده است. با همت، تلاش و عنایت پروردگار گامی نهاده ایم فراتر از مرزها تا سهمی در زنده نگهداشتن نام و نشان این مرز و بوم داشته باشیم. در صورت لزوم همراهان گرامی جهت سهولت در خرید می توانند تنها با چند کلیک، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری نموده و در محل دریافت نمایید. واحد پشتیبانی و فروش زعفران خلیلی در تمام مراحل خرید پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 

خراسان رضوی.تربت حیدریه.میدان شهدا.سلیمانی26.ساختمان نیلک

09151334570 – 0915535355 – 05152286983

طراحی شده توسط ظریف گرافیک